Розташування комплексу: Київ, Дружби народів 13А
Ми передзвонимо вам самі!!

Ім'я

Заповніть це поле

Номер телефону

Заповніть це поле

Текст повідомлення

Заповніть це поле

Час дзвінка

  • сьогодні
  • сьогодні
  • завтра
  • дата
Будівельна компанія GEOS

Міжнародний девелопер GEOS

GEOS працює на ринку України з 2004 року. За цей час виконано понад 77 масштабних проектів, в тому числі житлові та комерційні об'єкти, об'єкти інфраструктури та спортивні споруди. У 2015 році GEOS стрімко вийшов на міжнародний будівельний ринок з масштабними проектами в Будапешті (Угорщина), і в 2018 - в Кальпе (Іспанія).

На сьогоднішній день компанія реалізує одночасно більше 18 різних проектів, в першу чергу, це будівництво житлових комплексів. Якщо проаналізувати успіхи компанії, то можна побачити, що вона дуже швидко виявилася на вершині топа.

Принципи, за якими ми будуємо

  • Максимальний комфорт
А саме: сучасні просторові рішення, зручне розташування та видові характеристики нерухомості, концентрація необхідних для життя об'єктів інфраструктури в поєднанні з великою кількістю чистих та зелених зон.
  • Абсолютна безпека і бездоганна якість
А саме: продумане проектування, екологічно чисті сертифіковані будівельні матеріали, перевірені інженерні системи, відповідність вітчизняним і міжнародним стандартам.
  • Фінансова та інвестиційна вигода
А саме: доступні ціни та гнучкі умови купівлі, ліквідні об'єкти, які в подальшому будуть тільки рости в ціні, і які можуть не тільки стати високонадійним інструментом інвестування, а й гарантувати захист від інфляції, коливань валютних курсів, економічних криз та нестабільності.

Принципи, за якими ми працюємо

  • Надійність та стабільність
А саме: в нашому активі немає жодного довгобуду, всі наші об'єкти будуються активними темпами і здаються в запланований термін.
  • Прозорість та відкритість
А саме: наявність всієї передбаченої законом дозвільної документації, доступ до актуальної інформації про діяльність компанії і етапи будівництва, надання юридичної консультації при оформленні угод.
  • Прагнення стати кращими
А саме: ми дорожимо своєю репутацією і думкою наших клієнтів, цінуємо їх потреби і намагаємося максимально їх задовольнити, дотримуємося найвищих стандартів у якості обслуговування і постійно удосконалюємо нашу роботу та сервіс.

БК GEOS
Центральний відділ продажу

м. Київ, вул. Гоголівська, 14

+38 (044) 583 55 55

ask@geos.ua

Центральний відділ продажу

м. Київ, вул. Гоголівська, 14

+38 (044) 583 55 55

ask@geos.ua

 
Поділися з друзями!

Ми в соціальних мережах

0