Розташування комплексу: Київ, Дружби народів 13А
Ми передзвонимо вам самі!!

Ім'я

Заповніть це поле

Номер телефону

Заповніть це поле

Текст повідомлення

Заповніть це поле

Час дзвінка

  • сьогодні
  • сьогодні
  • завтра
  • дата

22 червня 2022

Продажі в ЖК ARIA відновлено

Продажі в ЖК ARIA відновлено. Щоб переглянути квартиру запишіться заздалегідь за номером телефону: +38 (044) 227 30 30 - бізнес-клас; - перша лінія Печерська; - 2 хв до ст. м. Дружби Народів; - вид на все; - закрита територія; - панорамне скління; - ультрасучасні планування; - паркінг + мийка; - ландшафтний дизайн. Встигніть отримати свій квиток у приватний мікрокосмос в центрі мегаполісу!

16 червня 2022

Хід будівництва ЖК ARIA травень 2022

Компанія GEOS продовжує будівельні роботи ЖК ARIA, виконуються:  - монтажні роботи  (монтаж зовнішніх мереж, склопакетів, дверей);  - кладочні роботи;  - оздоблювальні роботи.   Наразі ми забезпечені всіма необхідними будівельними матеріалами та всі роботи виконуються вчасно за оновленими графіками. Банківські рахунки компанії відкриті, тому ми готові приймати оплати за підписаними договорами.

28 квітня 2022

ЖК ARIA відновлює будівництво

Шановні інвестори, будівельна компанія GEOS відновила внутрішні будівельні роботи. Наразі виконуються оздоблювальні та штукатурні роботи.   Незабаром Україна переможе і ми відбудуємо країну!

22 лютого 2022

Визначено лауреатів 26-ї загальнонаціональної програми «Людина року-2021»

ЖК ARIA - флагманський проєкт надійного українського забудовника GEOS є номінантом у програмі в рамках проведення XXVІ Урочистої церемонії вручення премії «Людина року-2021» у номінації "ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС РОКУ» ! Ми вболіваємо за наш проєкт та пишаємося можливістю пропонувати українцям новий рівень якості життя! ЖК ARIA це: ▪️ бізнес-клас ▪️ 2 хв від ст. м. Дружби Народів ▪️ панорамні види на Печерськ ▪️ панорамне скління ▪️ функціональні просторі квартири ▪️ підземний паркінг + мийка ▪️ закрита територія ▪️ дизайнерське лобі та ландшафтний дизайн території ▪️ повний пакет інфраструктури у хв доступі ▪️ найвищий рівень якості життя! Більше інфо про церемонію «Людина року-2021» читайте за посиланням:  «Людина року: Підкорюючи нову реальність» Вболівайте за нас, будуймо майбутнє разом!

20 січня 2022

Фактичне виконання робіт в грудні-січні 2022

Фасадні роботи секції №1 виконані на 75%. Фасадні роботи секції №2 виконані на 80%, секції №3 виконані на 90%, а секції №4 на 98%. Виконано прокладання трубопроводу 12 м для з’єднання з зовнішніми мережами міста. Прокладання труб системи опалення та водопостачання сек №1,2 та 3 - 3,4 пов. Прокладання труб каналізації та водопостачання у підвалі та паркінгу будинку. Монтаж кабельних мереж для підсвітки фасаду будівлі сек №1,2,3,4,5. Монтаж кабіни ліфта, ліфтових дверей та ліфтового обладнання для пусконаладки ліфтів сек 1,2,3,4,5.  Встановлення обладнання насосної станції. Зварювання та встановлення металевого паркану на верхньому паркінгу та по периметру будинку. 

8 грудня 2021

Фактичне виконання робіт в листопаді 2021

Фасадні роботи секції №1. Встановлення закладних деталей для направляючого профілю Встановлення склопакетів. Встановлення сендвіч панелей Кріплення направляючого профілю. Монтаж вузлів примикання С.П.О.К. до плити перекриття 1-24 пов Фасадні роботи секції №2. Кріплення направляючого профілю. Встановлення склопакетів. Встановлення сендвіч панелей Монтаж вузлів примикання С.П.О.К. до плити перекриття 1-24 пов   Фасадні роботи секції №3. Встановлення склопакетів. Встановлення сендвіч панелей Монтаж вузлів примикання С.П.О.К. до плити перекриття 1-21 пов Утеплення в зоні плити перекриття Фасадні роботи секції №4. Кріплення направляючого профілю. Встановлення сендвіч панелей Монтаж вузлів примикання С.П.О.К. до плити перекриття 1-11 пов Встановлення склопакетів. Фасадні роботи секції №5. Монтаж вузлів примикання С.П.О.К. до плити перекриття 1-7 пов Утеплення в зоні плити перекриття   Монтаж камери водяного вузла біля 5 сек Прокладання трубопровода 12...

 
Поділися з друзями!

Ми в соціальних мережах

0