Розташування комплексу: Київ, Дружби народів 13А
Ми передзвонимо вам самі!!

Ім'я

Заповніть це поле

Номер телефону

Заповніть це поле

Текст повідомлення

Заповніть це поле

Час дзвінка

  • сьогодні
  • сьогодні
  • завтра
  • дата

28 квітня 2022

ЖК ARIA відновлює будівництво

Шановні інвестори, будівельна компанія GEOS відновила внутрішні будівельні роботи. Наразі виконуються оздоблювальні та штукатурні роботи.   Незабаром Україна переможе і ми відбудуємо країну!

22 лютого 2022

Визначено лауреатів 26-ї загальнонаціональної програми «Людина року-2021»

ЖК ARIA - флагманський проєкт надійного українського забудовника GEOS є номінантом у програмі в рамках проведення XXVІ Урочистої церемонії вручення премії «Людина року-2021» у номінації "ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС РОКУ» ! Ми вболіваємо за наш проєкт та пишаємося можливістю пропонувати українцям новий рівень якості життя! ЖК ARIA це: ▪️ бізнес-клас ▪️ 2 хв від ст. м. Дружби Народів ▪️ панорамні види на Печерськ ▪️ панорамне скління ▪️ функціональні просторі квартири ▪️ підземний паркінг + мийка ▪️ закрита територія ▪️ дизайнерське лобі та ландшафтний дизайн території ▪️ повний пакет інфраструктури у хв доступі ▪️ найвищий рівень якості життя! Більше інфо про церемонію «Людина року-2021» читайте за посиланням:  «Людина року: Підкорюючи нову реальність» Вболівайте за нас, будуймо майбутнє разом!

20 січня 2022

Фактичне виконання робіт в грудні-січні 2022

Фасадні роботи секції №1 виконані на 75%. Фасадні роботи секції №2 виконані на 80%, секції №3 виконані на 90%, а секції №4 на 98%. Виконано прокладання трубопроводу 12 м для з’єднання з зовнішніми мережами міста. Прокладання труб системи опалення та водопостачання сек №1,2 та 3 - 3,4 пов. Прокладання труб каналізації та водопостачання у підвалі та паркінгу будинку. Монтаж кабельних мереж для підсвітки фасаду будівлі сек №1,2,3,4,5. Монтаж кабіни ліфта, ліфтових дверей та ліфтового обладнання для пусконаладки ліфтів сек 1,2,3,4,5.  Встановлення обладнання насосної станції. Зварювання та встановлення металевого паркану на верхньому паркінгу та по периметру будинку. 

8 грудня 2021

Фактичне виконання робіт в листопаді 2021

Фасадні роботи секції №1. Встановлення закладних деталей для направляючого профілю Встановлення склопакетів. Встановлення сендвіч панелей Кріплення направляючого профілю. Монтаж вузлів примикання С.П.О.К. до плити перекриття 1-24 пов Фасадні роботи секції №2. Кріплення направляючого профілю. Встановлення склопакетів. Встановлення сендвіч панелей Монтаж вузлів примикання С.П.О.К. до плити перекриття 1-24 пов   Фасадні роботи секції №3. Встановлення склопакетів. Встановлення сендвіч панелей Монтаж вузлів примикання С.П.О.К. до плити перекриття 1-21 пов Утеплення в зоні плити перекриття Фасадні роботи секції №4. Кріплення направляючого профілю. Встановлення сендвіч панелей Монтаж вузлів примикання С.П.О.К. до плити перекриття 1-11 пов Встановлення склопакетів. Фасадні роботи секції №5. Монтаж вузлів примикання С.П.О.К. до плити перекриття 1-7 пов Утеплення в зоні плити перекриття   Монтаж камери водяного вузла біля 5 сек Прокладання трубопровода 12...

10 листопада 2021

Фактичне виконання робіт в жовтні 2021

Фасадні роботи секції №1 Встановлення закладних деталей для направляючого профілю. Встановлення склопакетів. Встановлення сендвіч панелей. Кріплення направляючого профілю. Монтаж вузлів примикання С.П.О.К. до плити перекриття 1-24 пов. Фасадні роботи секції №2. Кріплення направляючого профілю. Встановлення склопакетів. Встановлення сендвіч панелей. Монтаж вузлів примикання С.П.О.К. до плити перекриття 1-24 пов. Фасадні роботи секції №3 Встановлення склопакетів. Встановлення сендвіч панелей. Монтаж вузлів примикання С.П.О.К. до плити перекриття 1-21 пов. Утеплення в зоні плити перекриття. Фасадні роботи секції №4 Кріплення направляючого профілю. Встановлення сендвіч панелей. Монтаж вузлів примикання С.П.О.К. до плити перекриття 1-11 пов. Встановлення склопакетів. Фасадні роботи секції №5. Встановлення склопакетів. Встановлення сендвіч панелей. Монтаж вузлів примикання С.П.О.К. до плити перекриття 1-7 пов. Утеплення в зоні плити перекриття. Розкопка...

3 листопада 2021

Black November в ЖК ARIA

У цей листопад вас очікує цінопад! Купуйте 3-кімнатні квартири в ЖК Aria за комфортних фінансових умов - розстрочку продовжено з розтермінуванням на залишок 24 місяці! - бізнес-клас;  - перша лінія Печерська бульвар Дружби Народів, 13а; - панорамне скління; - панорамні види на історію столиці; - функціональні апартаменти; - закрита територія; - паркінг+мийка; - першокласний сервіс. Обирайте якість та комфорт, як головні критерії життя! Бажаєте дізнатися більше? Дізнавайтеся подробиці у менеджерів з продажу або на сайті.

 
Поділися з друзями!

Ми в соціальних мережах

0